KURUMSAL

Beha Ambalaj & Plastik, 2004 yılında Kayseri’de kurulmuştur. İlk yıl ambalaj sektöründe 60 ton/ay üretim kapasitesiyle faaliyete başlamıştır. Kalite, verimlilik ve müşteri odaklılık ilkeleriyle yola çıkan Beha Ambalaj & Plastik; üretim anlayışı, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile bugünkü üretimini 900 ton/ay kapasiteye ulaştırmıştır.

 

2009 yılından itibaren piyasa taleplerine daha iyi cevap vermek adına ürün çeşitliliğini geliştiren BEHA ambalaj, baskılı ve baskısız olarak 10 cm’ den 1000 cm ‘e kadar ambalaj naylonunda çözümler üretmektedir. Endüstriyel ürünler, palet örtüleri, shrink naylonları, strech naylonları, çöp torbaları, balonlu naylonlar ve sera örtüsü ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

 

2010 yılı başlarında Çevre ve Orman bakanlığından GERİ DÖNÜŞÜM ve TAT LİSANS BELGELERİNİ alarak geri dönüşüm tesisini işletme bünyesine katmıştır. 350 ton/ay kapasiteli tesiste polietilen hurdalarının geri dönüşümünü sağlayarak doğa ve çevreye saygılı, sosyal sorumluluklarını yerine getiren BEHA AMBALAJ PLASTİK VE GERİ DÖNÜŞÜM firması 40 yıllık ticari ve sanayi tecrübesiyle ambalaj ve plastik sektöründeki istikrarlı ve başarılı büyümesini sürdürmektedir.

 

 

MİSYONUMUZ


Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan
Sektörünü iyi tanıyan, paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen
Ticarette paydaşlarının prensiplerine saygı duyan
Nitelikli insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan
Temiz ve sürdürülebilir bir çevre bilinci oluşturmayı hedefleyen,

 

VİZYONUMUZ

 

Sürekli gelişim odaklı yapısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve gerçeğe taşıyan Türkiye’de plastik sektöründe tercih ve takip edilen bir firma olmaktır.